Şişli Böcek İlaçlama – 0534 435 0440

ŞİŞLİ BÖCEK İLAÇLAMA

Şişli Böcek İlaçlama servisi olarak İstanbul Mecidiyeköy merkezli olan ofisimiz, Şişli başta olmak üzere İstanbul’un tüm il, ilçe; semt ve mahallelerine böcek ilaçlama hizmeti sunmaktadır. Böcek ilaçlama denildiği zaman akıllara gelen o evlerimizin ve yaşam alanlarımızın kirlenerek , pislenerek uzun temizlik gerektiren o karışık işlemleri de firmamızla birlikte tarihe gömülmektedir. İlaçlamalarımızı profesyonellikle ve titizle icra ederek her müşterimizden olumlu yönde de geri dönütler almaktayız.

Artık eskisi gibi o yoğun kokulu , rahatsız edici böcek ilaçlama yöntemleri yerine daha basit ve profesyonel olan kokusuz Bayer ilaçlarımızla ve püskürtme metodumuzla evlerinizi batırmadan ilaçlama hizmeti vermekteyiz. Özellikle hamam böceği ilaçlamalarında sıklıkla kullandığımız Jel böcek İlacımız ise çok daha zahmetsiz ve kullanışlı olarak 3 ay kadar garanti kapsamında olmaktadır. Yapılan araştırmalar ve incelemelerimizle de jel böcek ilacını sıktıktan sonra böceklerin takım halinde jellere gittiğini görmüş bulunmaktayız. Böylelikle böcek jeli yemeyen böcek kaldıysa bile jel böcek ilacını yemiş olan böceği yiyerek zincirleme halinde yok olmaktadır.

Şişli Böcek ilaçlama olarak önceliğimiz Uygun fiyat ve beraberinde yüksek kaliteli böcek ilaçlama hizmeti sunmaktır. İstanbulda uzun zamndır aktif olarak hizmet veren kurumsal firmamızı mesai saatleri içerisinde arayabilir ya da ziyaret ederek randevu oluşturabilirsiniz. Böcek ilaçlama yaptırmadan bir gün önce bizi arayarak randevu oluşturabilirsiniz.

Şişli’nin tüm mahallelerine böcek ilaçlama hizmetleri vermekteyiz.

Böcek İlaçlama Şişli olarak ekiplerimiz gün içerisinde yoğun tempoda çalışarak siz değerli müşterilerimize kesintisiz ilaçlama hizmeti sunmaktadır. Boşluk olması durumunda gün içerisinde de araçlı ekiplerimizden ilaçlama servisi alabilmektesiniz. Kullandığımız yüksek kaliteli böcek ilaçları ve son model akülü ve elektrikli böcek ilaçlama makineleri ile sizlere Uygun fiyatlı böcek ilaçlama hizmeti sunmaktadır.

Şişli Haşere İlaçlama ekiplerimiz alanında uzman olarak eğitim alan ve tahsilli insanlardır. İlaçlama öncesi yapılan keşiflerle böcek çeşidi teşhis edilir. Uygulanacak yöntem üzerinde konuşulur ve en uygun böcek ilacı hazır hale getirilerek uygulanmaya başlar. Bu işlem çoğu zaman kısa sürmekle beraber ilaçlama yapılacak yaşam alanına göre de farklılık göstermektedir.

Tek yapmanız gerek Alo 0534 435 0440 GSM operatörlerimizle görüşerek , sekreterlerimizden randevu almanız. Sağlıklı Günler Dileriz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir